ការអនុវត្តមុខងាររបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុកគោលដៅ ដោយប្រើប្រាស់ថវិកាឧបត្ថម្ភធន ជំពូក៦៥ ថ្ងៃទី១៩ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ១១:១១ ព្រឹក មើលវីដេអូ
ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារសាងសង់ទីស្នាក់ការគណៈកម្មាធិការអភិវឌ្ឍន៍ភូមិចំនួន២ភូមិត្បែងខ្ពស់និងភូមិវាលស្បូវ ថ្ងៃទី១៨ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ៣:១០ ល្ងាច មើលវីដេអូ
សារលិខិត គោរពជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ថ្ងៃទី១៨ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ៣:០៩ ល្ងាច មើលវីដេអូ
ពីធីបើកការដ្ឋានផ្លូវក្រាលកៅស៊ូពីរជាន់ (DBST) និងក្រាលបេតុង សរុបចំនួន ៦ខ្សែ ប្រវែងសរុប ៤០,៥០គ.ម ថ្ងៃទី១៨ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ១១:០៧ ព្រឹក មើលវីដេអូ
គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធចំពោះសព លោកជំទាវ ឧកញ៉ា ធម្មសីលានុរក្ខិតានីអគ្គមហាឧបាសិកាពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៍ឈិន រ៉ែម ថ្ងៃទី១៧ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ១១:០៥ ព្រឹក មើលវីដេអូ
អញ្ជើញចូលរួមថ្វាយកម្រងផ្កាគោរពព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ “ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ “ គម្រប់ខួប ១៣ឆ្នាំ ថ្ងៃទី១៦ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ១១:០៤ ព្រឹក មើលវីដេអូ
ឯកឧត្ដម ឆាយ ឫទ្ធិសែន អញ្ជើញទៅពិនិត្យវឌ្ឍនភាពនៃការអភិវឌ្ឍហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត ក្នុងតំបន់ដីសម្បទានសង្គមកិច្ចជូនអតីតយុទ្ធជន និងពិនិត្យស្ថានភាពផ្លូវជនបទ ចំនួន ២ខ្សែ នៅក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ ៩ ម៉ោងមុន ថ្ងៃទី១៨ ខែកុម្ភៈ ២០២៦
ឯកឧត្ដម ឆាយ ឫទ្ធិសែន អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ មន្រ្ដីរាជការ និងមន្ដ្រីជាប់កិច្ចសន្យា នៃមន្ទីរអភិវឌ្ឍន៍ជនបទខេត្តស្វាយរៀង ៦ ថ្ងៃមុន ថ្ងៃទី១២ ខែកុម្ភៈ ២០២៦
ឯកឧត្ដម ឆាយ ឫទ្ធិសែន ដឹកនាំក្រុមការងារបច្ចេកទេសក្រសួង និងមន្ទីរអភិវឌ្ឍន៍ជនបទខេត្ត អញ្ជើញទៅពិនិត្យគុណភាព និងស្ថានភាពផ្លូវជនបទចំនួន ៥ខ្សែ នៅក្នុងខេត្តស្វាយរៀង ៦ ថ្ងៃមុន ថ្ងៃទី១២ ខែកុម្ភៈ ២០២៦
ឯកឧត្ដម ឆាយ ឫទ្ធិសែន អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីចែកវិញ្ញាបនបត្រសម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ និងប្រគល់ផ្ទះ ដីឡូតិ៍លំនៅឋានសម្បទានសង្គមកិច្ច ជូនសម្បទានិក នៅភូមិជីកដី ឃុំអណ្តូងត្របែក ស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង ៦ ថ្ងៃមុន ថ្ងៃទី១២ ខែកុម្ភៈ ២០២៦
ក្រសួងអភិវឌ្ឍន៍ជនបទ រៀបចំសិក្ខាសាលាផ្ទៀងផ្ទាត់ និងផ្សព្វផ្សាយសេចក្តីព្រាងចុងក្រោយផែនការយុទ្ធសាស្រ្តជាតិ និងផែនការសកម្មភាពជាតិ ស្តីពីការផ្គត់ផ្គង់ទឹកស្អាត និងការលើកកម្ពស់អនាម័យជនបទ ២០២៦-២០៣៣ ថ្ងៃទី១១ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ម៉ោង ១១:៥០ ព្រឹក
Request For Quotation Wishes to Purchase: Supply, Delivery, and Installation of Office Equipment ថ្ងៃទី២៥ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ម៉ោង ២:៥១ ល្ងាច